Hacking w DA
Dodane przez Jerry2k dnia Czerwiec 17 2007 16:39:34
By Jarek_K
W najnowszej odsłonie przygód Sama Fishera drastycznie zmienił sie system łamania zabezpieczeń. Jeżeli masz z nim problem to przeczytaj poniższą instrukcję (wersja PC):

Po wejściu w odpowiedni folder ukaże nam się okienko po prawej stronie ekranu. Cztery kolumny cyfr, które przeskakują jak szalone. Naszym zadaniem jest wyłapanie i zaznaczenie(domyślnie enterem) nieruchomych pozycji. Należy uważać na zmniejszający się pasek, który odmierza czas jaki nam pozostał. Gdy pasek zmniejszy się do "zera" rozlegną się alarmy i o dalszym hackowaniu możemy zapomnieć.By Paul
Hackowanie w wersji na PS2, pierwszego Xboxa oraz Wii wygląda zupełnie inaczej.
Zamiast cyferek mamy coś w rodzaju fal (podobieństwo do encefalografu) które musimy na siebie sprawnie nałożyć. Jak dokładniej hackujemy? Operujemy gałką analogową. Wychylenie jej w górę lub dół powoduje powiększenie się lub zmniejszenie fali z kolei ruch na boki (prawo, lewo) poszerza lub zwęża falę. Po dopasowaniu pierwszej fali pojawi się kolejna potem jeszcze jedna. Tak samo jak w hackingu na PC liczy się tutaj czas. Jeśli nie wykonamy poprawnie zadania przed upływem wyznaczonego czasu możemy spodziewać się alarmu.