Splinter Cell Centre - SCC
  
Strona Główna ::  Forum ::  Artykuły ::  Linki
Sierpień 13 2020 20:47:12 
 
Nawigacja
Strona Główna
Forum
Artykuły
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Linki
Redakcja
Partnerzy
Wymiana/bannery
Info

Tom Clancy
Ubisoft
Cenega
Porady ogólne
Tryby wizyjne
Sam Fisher
Irving Lambert
Anna Grimsdóttír
William Redding
Michael Ironside
Mapa
Polskie Klany
Plan Wydawniczy
Relacja z UbiDays08

DeviantART
SC Books

"Sojusz zła" - recenzja
"Kolekcjoner" - recenzja
SC: Conviction

Zapowiedź
Recenzja (PC)
Movies
Galeria
Conviction na E3
SC: Double Agent

O grze
Interfejs
Recenzja (XBOX)
Recenzja (PC)
Postacie
Wymagania sprzętowe
Hacking
Fabuła
Movies
Tryb multiplayer
Achievementy
Pasek zaufania
Rodzaje zakończeń
Video solucje (PC, X360)
Video solucje (Xbox)
Galeria
Promocja

SC: Essentials

O grze
Fabuła
Movies
Cheats
Galeria

SC: Chaos Theory

O grze
Interfejs
Recenzja (PC)
Recenzja (N-gage)
Wymagania sprzętowe
Fabuła
Wyposażenie
Włamywanie się
Hacking
Versus
Movies
Cheats
Video solucje
Galeria

SC: Pandora Tomorrow

O grze
Recenzja
Wymagania sprzętowe
Wyposażenie
Fabuła
Postacie
Movies
Cheats
Poradnik
Video solucje
Galeria

Splinter Cell

O grze
Recenzja
Wymagania sprzętowe
Fabuła
Postacie
Movies
Cheats
Video solucje
Galeria
Fan Zone
Story by Yuukimo
Story by IwaN Roz. 1
Story by IwaN Roz. 2
Story by IwaN Roz. 3
Story by IwaN Roz. 4
Story by IwaN Roz. 5
Story by IwaN Roz. 6
Story by IwaN Roz. 7
Story by IwaN Epilog
Story by Molook pt. 1
Story by Molook pt. 2
Stopka
SCC Copyright © 2007-2014

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zakaz kopiowania materiałów bez zgody administracji.

 
Najlepsze momenty Co-Opa
 
Złowione na YouTubeWiem wiem, baaardzo długo na SCC nie pojawiał się kolejny "odcinek" z cyklu Złowione na YouTube. Niezaznajomionym przypominam, że cykl ten dotyczy ciekawych filmików o temacie Splinter Cell które można znaleźć na popularny portalu YouTube. Tym razem mam dla was filmik autorstwa niejakich, Tomekwoz1986 i Kamilkuraj1990. Video które skręcili to kompilacja ich zdaniem najlepszych momentów z tybu kooperacji dostępnego w SC: Conviction. Świetna robota chłopaki. Filmik do obejrzenia w rozszerzeniu tego newsa.

PS. Wszystkie filmiki które zostały z cyklu Złowione na YT możecie zobaczyć tutaj.
 
Wyniki ankiety vol. 16
 
SerwisSzesnasta ankieta w historii SCC jest w końcu za nami, za opóźnienie szczerze przepraszam. W każdym razie do rzeczy, tym razem pytaliśmy Was : czy wyobrażacie sobie kogoś innego podkładającego głos Fisherowi zamiast Michaela Ironside'a? Zdecydowana większość uznała, że bez charakterystycznego głosu Ironside'a Splinter Cell wiele by stracił.
Pełne wyniki poniżej:


Nowa ankieta jest już dostępna na stronie, potrwa ona do 16 listopada 2010 roku. Zapraszam do głosowania.
 
Parodia Convictionprosto od Mega64
 
SC: ConvictionMówi Wam coś nazwa Mega64? Jeśli nie to już spieszę z wyjaśnieniem. Mega64 to wesoła grupa ludzi zajmująca się kręceniem wybitnie nisko budżetowych filmików parodiujących przeróżne gry, od Resident Evil 4 przez Metal Gear Solid aż po Assassin's Creed. Do grona parodiowanych produkcji niedawno dołączyła również najnowsza część przygód Sama Fishera. Wszystko w związku z premierą nowego dodatku do gry zatytułowanego Insurgency (4 dodatkowe mapy do trybu Deniable Ops). To właśnie wokół niego kręci się cała 2 minutowa parodia opowiadająca o szpiegostwie, miłości i Facebooku ;). Filmik do obejrzenia w rozszerzeniu newsa. Miłego oglądania.

Źródło: gamezilla.pl
 
Ubisoft już pracuje nad nową odsłoną Splinter Cell
 
Nie tak dawno miała miejsce premiera Splinter Cell: Conviction a Ubisoft już pracuje nad kolejną odsłoną przygód Sama Fishera. Co ciekawe palce ma w niej maczać nie kto inny jak sama Jade Raymond (zdjęcie obok). Jeśli nie kojarzycie tej sympatycznej kanadyjki to podpowiem, że była ona związana z produkcją i promocją Assassin's Creed I & II. Z Ubi jest związana od 2004 roku i obecnie kieruje studiem firmy w Toronto.

W wywiadzie dla serwisu Gamasutra Raymond zdradziła, że pracuje nad nową częścią Splinter Cell. W pracach nad grą bierze udział główny zespół, który został przeniesiony do Toronto z Montrealu. W jego szeregach znalazł się m.in. Maxime Beland, czyli jeden z producentów Splinter Cell: Conviction. Beland objął w nowym studiu funkcję dyrektora kreatywnego.

Nowe przygody Fishera ma napędzać technologia stworzona w Montrealu, a więc ta sama, na której bazuje Conviction. Chodzi tutaj oczywiście o silnik Lead, będącym własnoręcznie usprawnioną przez Ubi wersją Unreal Engine 2. Jak podkreśla Jade, ekipa od początku chce pójść na głęboką wodę i stworzyć produkcję wysokobudżetową. Trzymamy za słowo.

Źródło: cdaction.pl
 
Recenzja Conviction dostępna na SCC
 
SC: ConvictionRecenzja Splinter Cell Conviction w wersji na komputery osobiste jest już dostępna w naszym serwisie, w dziale SC: Conviction. Autorem tekstu jest Vadiv, który spisał się na medal pisząc ostrą a zarazem analityczną recenzje tej niezwykle wyczekiwanej gry. Materiał do przeczytania pod tym linkiem. Miłej lektury.
 
Przegląd recenzji
 
SC: ConvictionMinęło już trochę czasu od premiery najnowszego Splintera. Najwyższy czas na małe podsumowanie recenzji jakie otrzymała gra. Nieoceniony okazuje się tutaj znany zagraniczny serwis Meta Critic.

Zacznijmy od wersji gry przeznaczonej dla komputerów osobistych. Na podstawie 14 recenzji jej ogólna ocena na Meta Critic na chwilę obecną wynosi 84%, a więc całkiem sporo. Wśród tych 14 recenzji jedna zwieńczona jest oceną maksymalną (magazyn GamePro). Z kolei najniższą notę wystawił pecetowemu Conviction GameSpot (tylko 65%). Większość pozostałych not utrzymuje się w rejonie niewiele powyżej 80%.

Teraz przejdźmy do wersji przeznaczonej dla posiadaczy Xboxów 360. Tutaj pula recenzji jest znacznie większa bo wynosi aż 84 sztuki. Ogólna ocena xboxowego Conviction według MC wynosi na chwilę obecną 85%, a więc tylko troszkę więcej niż w przypadku wersji PC. Wśród 84 recenzji dwie oceniają nowe przygody Fishera maksymalnie (serwisy: GamePro oraz The Escapist). Najniżej dzieło Ubisoft ocenił serwis Absolute Games (jedynie 65%).

Jeśli chodzi o polski serwisy (dla uproszczenia wszystkie oceny są przedstawione w formie procentowej):

Gry-online.pl - 85% (wersje PC oraz X360)

Gram.pl - 89% (X360)

Gry.wp.pl - 90% (X360)

Polygamia.pl - 75% (X360)

Level99.pl - 83% (X360)
 
Mało przychylna recenzja wersji PC od Gamespot
 
SC: ConvictionMamy chyba pierwszą mniej przychylną recenzję SC: Conviction. Mowa tutaj o znanym serwisie Gamespot który ocenił najnowsze przygody Sama Fishera w wersji na komputery osobiste jedynie na 6.5/10. Wśród mocnych stron gry pojawiają się wzmianki o świetnie wyglądających i działających egzekucjach o doskonałej narracji i przedstawieniu historii oraz świetnej oprawie muzycznej. Gamespot narzeka jednak na czas gry i jej łatwość ponad to wypomina jej wiele błędów, niedoróbek i problemów z połączeniem w przypadku trybu multiplayer. Z pełną recenzją możecie zapoznać się pod tym linkiem. Od siebie dodam, że GS znany jest z dość kontrowersyjnych recenzji gier.

PS. Xboxowa wersja Conviction została oceniona przez GS na 8/10.
 
Pre-Order na Steamie
 
SC: ConvictionW ramach złożenia Pre-Orderu w sklepie internetowym Steam, dostać można gratis pierwsza część przygód Sama Fishera. Cena zestawu to bagatela 50 euro. Zestaw "Deluxe", w którego w skład wchodzi nowy tryb(dla przypomnienia, Infiltration Mode), trzy bronie oraz armor to koszt rzędu 55 euro.
źródło: Steam.com
 
Trzecie urodziny Splinter Cell Centre!
 
Happy birthday to you, happy birthday to you... tak, Splinter Cell Centre istnieje sobie w sieci już od trzech lat xD Szybko zleciało, nie? Jeszcze nie tak dawno temu zaczynaliśmy rozkręcać ten portal razem z Jarkiem, a tu już mijają trzy lata naszej dzielnej internetowej działalności. W tym czasie poszerzyło się nam grono redakcyjne, a także zawartość merytoryczna serwisu, nastąpił tak zwany rozwój :P SCC z małej nieznanej stronki wyrosło nam na jeden z czołowych portali o Splinter Cell w Polsce. Co mogę powiedzieć o tym roku? Przede wszystkim miała w nim miejsce dłuuuugo wyczekiwana premiera Splinter Cell: Conviction. Tak więc w jakiś sposób był to dla nas rok przełomowy. Czy gra warta była tego cholernie długiego oczekiwania? Na to pytanie sami będziecie musieli sobie odpowiedzieć. Drugie wydarzenie, nie związane ze światem Splinter Cell, to oczywiście tragedia w Smoleńsku, tragedia które wstrząsnęła nami i całym światem. Jednak uważam, że wystarczy nam już smutku z tego powodu, powinniśmy starać się z optymizmem patrzeć na to co przyniesie nam przyszłość.

W związku z naszym małym jubileuszem z tego miejsca chciałbym podziękować wszystkim tym którzy wspierają nas czy to samymi odwiedzinami, komentarzami czy podsyłanymi materiałami, dziękuję Wam. Miejmy nadzieje, że czwarty rok działalności SCC będzie jeszcze lepszy. Życzę tego i sobie i Wam. Do zobaczenia za rok.
 
Conviction w wersji mobilnej
 
SC: ConvictionPotwierdzono już, że zostanie wydana mobilna wersja Splinter Cell: Conviction. Jak można się domyśleć platformy docelowe to IPhone, IPod Touch oraz komórki. Developingiem zajmie się Gameloft (jakże by inaczej). Na chwilę obecną nie wiadomo kiedy gra w wersji przenośnej pojawi się na rynku ale na pewno nie będziemy musieli długo czekać. W rozwinięciu trailer prosto od Gameloft, w którym zaprezentowano fragment gameplayu z wersji dla IPod'ów Touch i IPhone'ów.
 
Pierwsze recenzje Conviction
 
SC: ConvictionPojawiły się już pierwsze recenzje najnowszej części przygód Sama Fishera. Serwis IGN (jako pierwszy w internecie) ocenił nową produkcję Ubisoftu na 9.3/10 co należy uznać za naprawdę świetny wynik.

"Conviction jest grą z serii Splinter Cell bardziej z nazwy niż czegokolwiek innego. Z łatwością można by zamienić Sama Fishera na Jacka Bauera albo stworzyć nowych bohaterów i nikt by nie poddał tego w wątpliwość. Rozgrywka jest szybka, a Sam został przemieniony w niezwykle skutecznego zabójcę. To niesamowita gra, ale tak bardzo różna od poprzedników, że możesz jej nie poznać." - pisze IGN.

GameTrailers oceniło Conviction na 8.9/10

Z kolei magazyn Edge ocenił Conviction troszkę gorzej bo na 8 w skali 10. Co i tak jest bardzo dobrym wynikiem.

Z video recenzją Splinter Cell: Conviction przygotowaną przez wspominany już IGN oraz drugą autorstwa GameTrailers możecie zapoznać się rozwinięciu newsa.

Źródło: gamecorner.pl, youtube.pl
Strona 5 z 33 << < 2 3 4 5 6 7 8 > >>
Reklama
Anti Spam
www.antyspam.pl
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 402
Najnowszy Użytkownik: oferkol
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Czana
27/08/2013 00:15
Ja zaglądam smiley Podrzuć temat..

bestia6985
26/08/2013 22:22
Żyje tu ktoś, to smutne że na tej stronie nikt nie siedzi ... smiley

Magda990
26/03/2013 15:12
Szkoda że tak tu cicho ;(

fischerowiec
16/01/2013 15:41
Ja też

Magda990
26/09/2012 15:37
Me ;D

reburn
17/09/2012 14:49
siemanko, zagląda tu ktoś czasem ?

Magda990
31/08/2012 09:27
no szkoda smiley a przy okazji to siema bo się nawet nie przywitałam smiley

Paul
30/08/2012 21:23
Eh, SCC śpi bo w sumie nikt nie ma czasu opiekować się serwisem, smutne to ale prawdziwe.

MarcedOne
19/08/2012 02:47
wieki mnie tu nie bylo a SCC dalej spi.

michal
09/08/2012 21:20
(przepraszam za składnię wypowiedzi, ale po dniu spędzonym w robocie, poprawność językowa jest ostatnią rzeczą, na której mi zależy... -_- )

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu