Splinter Cell Centre - SCC
  
Strona Główna ::  Forum ::  Artykuły ::  Linki
Lipiec 05 2020 14:12:49 
 
Nawigacja
Strona Główna
Forum
Artykuły
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Linki
Redakcja
Partnerzy
Wymiana/bannery
Info

Tom Clancy
Ubisoft
Cenega
Porady ogólne
Tryby wizyjne
Sam Fisher
Irving Lambert
Anna Grimsdóttír
William Redding
Michael Ironside
Mapa
Polskie Klany
Plan Wydawniczy
Relacja z UbiDays08

DeviantART
SC Books

"Sojusz zła" - recenzja
"Kolekcjoner" - recenzja
SC: Conviction

Zapowiedź
Recenzja (PC)
Movies
Galeria
Conviction na E3
SC: Double Agent

O grze
Interfejs
Recenzja (XBOX)
Recenzja (PC)
Postacie
Wymagania sprzętowe
Hacking
Fabuła
Movies
Tryb multiplayer
Achievementy
Pasek zaufania
Rodzaje zakończeń
Video solucje (PC, X360)
Video solucje (Xbox)
Galeria
Promocja

SC: Essentials

O grze
Fabuła
Movies
Cheats
Galeria

SC: Chaos Theory

O grze
Interfejs
Recenzja (PC)
Recenzja (N-gage)
Wymagania sprzętowe
Fabuła
Wyposażenie
Włamywanie się
Hacking
Versus
Movies
Cheats
Video solucje
Galeria

SC: Pandora Tomorrow

O grze
Recenzja
Wymagania sprzętowe
Wyposażenie
Fabuła
Postacie
Movies
Cheats
Poradnik
Video solucje
Galeria

Splinter Cell

O grze
Recenzja
Wymagania sprzętowe
Fabuła
Postacie
Movies
Cheats
Video solucje
Galeria
Fan Zone
Story by Yuukimo
Story by IwaN Roz. 1
Story by IwaN Roz. 2
Story by IwaN Roz. 3
Story by IwaN Roz. 4
Story by IwaN Roz. 5
Story by IwaN Roz. 6
Story by IwaN Roz. 7
Story by IwaN Epilog
Story by Molook pt. 1
Story by Molook pt. 2
Stopka
SCC Copyright © 2007-2014

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zakaz kopiowania materiałów bez zgody administracji.

 
Wesołych Świąt Bożego Narodzenia oraz szczęśliwego Nowego Roku!
 
W związku z nadchodzącym czasem Świąt Bożego Narodzenia redakcja Splinter Cell Centre życzy wszystkim spokojnych Świąt spędzonych w ciepłej rodzinnej atmosferze, dających radość i odpoczynek oraz naturalnie szerokiego wachlarza prezentów :D Ponadto spełnienia wszystkich marzeń w nowym 2011 roku.
 
Zremasterowana trylogia trafi na PS3
 
UbisoftNiedawno pisaliśmy o doniesieniach dotyczących wydania przez Ubisoft odświeżonej wersji trylogii Splinter Cell. Dla przypomnienia, w jej skład wejdzie pierwsza część przygód Sama Fishera, część druga czyli Pandora Tomorrow oraz finalnie, Chaos Theory.

Składanka pojawi się na rynku w 2011 roku, naturalnie wszystkie trzy, wspomniane gry będą pociągnięte pod dzisiejsze standardy graficzne. Na chwilę obecną nie wiadomo czy zostaną wzbogacone o jakąś bonusową treść.

Co ciekawe Ubi potwierdziło na razie jedynie wersję na PlayStation 3. Dziwi brak jakichkolwiek wzmianek o wersji przeznaczonej dla posiadaczy Xboxa 360. Sprawa jest o tyle dziwna, że jak dobrze pamiętamy to właśnie na maszynach ze stajni Microsoftu seria świeciła największe triumfy.

Źródło: ppe.pl
 
Line-up na rok 2011
 
SC: ConvictionUbisoft ujawnił właśnie swój plan wydawniczy na rok 2011. Przedstawia się on następująco:

- Dance Juniors (Nintendo Wii) – 2 kwietnia 2011
- Assassin’s Creed: Brotherhood (PC) - I kwartał 2011
- Child of Eden (Xbox 360, PS3) – I kwartał 2011
- Michael Jackson: The Experience (Xbox 360/Kinect, PS3) – TBA 2011
- Splinter Cell Conviction (Mac) – TBA 2011
- Driver: San Francisco (PC, PS3, Wii, Xbox 360) – TBA 2011/2012
- Ghost Recon: Future Solider (PS3, Xbox 360) – TBA 2011/2012

Dla posiadaczy MACów w oczy przede wszystkim rzuca się zapowiedź SC: Conviction. Martwi za to brak jakiekolwiek wzmianki o dwóch głośnych tytułach ze stajni Ubi czyli Beyond Good & Evil 2 i I Am Alive. Ponadto nowy Driver zaliczył obsuwę (2012), to samo czeka najnowszą odsłonę taktycznego shootera czyli Ghost Recon: Future Solider.

Źródło: ppe.pl

 
Wiemy gdzie powstaje szósty Splinter Cell
 
UbisoftTak, dobrze przeczytaliście prace nad nowym Splinter Cellem już trwają.

Nowa odsłona cyklu powstaje w Toronto. Mówiąc dokładniej, w nowo powstałym studiu Ubisoftu pod nadzorem uroczej Jade Raymond. Jak sama twierdzi, szósty Splinter Cell powstanie w całości w Kanadzie. W rozwinięciu newsa krótki materiał video w którym Jade przedstawia profil nowego studia. Aktualnie zatrudnione są tam 83 osoby, ale przez następną dekadę zatrudnienie ma wzrosnąć przynajmniej do 800 ludzi.

Źródło: ppe.pl
 
Odświeżona trylogia dostaje zielone światło
 
UbisoftPisaliśmy ostatnio o plotkach dotyczących planów wypuszczenia przez Ubisoft odświeżonej wersji trzech pierwszych części Splinter Cell (czyli Splinter Cell, Splinter Cell: Pandora Tomorrow i Splinter Cell: Chaos Theory). Plotki te potwierdziło niedawno samo Ubi. Niestety na chwilę obecną nie znamy konkretnej daty premiery ani nawet platform na których wspominania kompilacja miałaby się pojawić.

Jedno jest za to pewne z całą pewnością zagramy w III pierwsze odsłony przygód Sama Fishera w odświeżonej jakości HD!

Źródło: ppe.pl
 
Wyniki ankiety vol. 17
 
SerwisSiedemnasta ankieta w historii naszego serwisu jest już za nami. Tak wiem, trwała ona i trwała. Przedłużenia były związane z niewielką ilością odpowiedzi i ogólnie niedużym zainteresowaniem. Zostało oddanych tylko 361 oddanych głosów. Porównanie z wynikami poprzedniej ankiety(721 głosów) wypada więc dość druzgocąco. Wracając do tematu, pytaliśmy Was : czy chcielibyście aby kolejne odsłony Splinter Cell zostały utrzymane w stylu jaki prezentuje Conviction? 37% ankietowanych odpowiedziała twierdząco. Zdecydowanie zaprzeczyło aż 32% ankietowych. Tak więc możemy mówić tu o dużym wyrównaniu opinii.
Pełne wyniki poniżej:


Nowa ankieta jest już dostępna na stronie, potrwa ona do 16 stycznia 2011 roku. Serdecznie zapraszam do głosowania.
 
Splinter Cell 6 z elementami Uncharted II?
 
SC: ConvictionJednego możemy być pewni, szósta część Splinter Cell prędzej czy później powstanie i trafi w nasze ręce. Pytanie tylko jak w nowej części tej popularnej serii wyglądałaby sama rozgrywka?

Jakiś czas temu wypowiedział się na ten temat jeden z twórców Splinter Cell: Conviction, Patrick Redding . Otwarcie przyznał, że pewne ciekawe elementy musiały zostać z różnych powodów wycięte z Conviction. Nie jest jednak wykluczone, że powrócą one w kolejnej odsłonie gry, razem z pewnymi nowościami w stylu nawiązującym do Uncharted 2.

Dla przypomnienia Uncharted 2: Among Thieves to wydana w 2009 roku wielokrotnie nagradzana gra akcji autorstwa Naughty Dog (średnia ocen w serwisie MetaCritic w granicach 96%). Poza fantastyczną oprawą audio-wizualną, świetnym gameplayem Uncharted II charakteryzuje jeszcze jedno słowo-klucz, filmowość. Wiele jest tam spektakularnych akcji rodem ze srebrnego ekranu, tempo akcji nigdy zbytnio nie spada. Czy właśnie taki miałby być najnowszy Splinter Cell?

PS. Specjalnie podziękowania dla MarcedOne za wyszukanie newsa.

Źródło: gry.wp.pl
 
Guillemot o Kinectcie i PlayStation Move
 
UbisoftPrezes Ubisoftu, Yves Guillemot wypowiedział się ostatnio na temat dwóch nowych urządzeń w których to zarówno Microsoft jak i Sony pokładają wielkie nadzieje. Mowa tu oczywiście o Kinectcie (KLIK!) oraz PlayStation Move (KLIK!).

Na pytanie, który sprzęt jego zdaniem uzyska przewagę na rynku odpowiedział:

"Myślę, że bardzo interesujące będzie zobaczyć, co dzieje się w Stanach Zjednoczonych i Europie. Nie chcę w tym momencie mówić kto wygra tę wojnę, ale sądzę, że każde terytorium będzie miało swojego zwycięzcę."


Trudno nie zgodzić się z jego słowami. Jak wiemy w Stanach MS ma bardzo mocny grunt, gorzej za to w przypadku Europy. Jeśli za to chodzi o Sony to w przypadku japońskiego giganta jest dokładnie odwrotnie.

Ponadto Guillemot uważa, że Ubisoft powinien inwestować własne środki w kontrolery ruchu ponieważ jest to bardzo długoterminowy interes.

"To nie jest tylko inwestycja na tę generację konsol - to budowanie fundamentów pod następną. Nie mam wątpliwości, że kolejne konsole z urzędu będą pozwalały na skorzystanie ze wszystkich tych czujników ruchu, a to z kolei pozwoli celować nam w jeszcze większy target."

Splinter Cell sterowany ruchem? Kto wie, może doczekamy się takiej rewelacji już niedługo. Pytanie tylko czy w przypadku przygód Fishera takie rozwiązanie należycie by się sprawdziło.

Źródło: ppe.pl
 
Fisher w 3D? Czemu nie!
 
Tak, na rynku pojawi się kolejny Splinter Cell, co ciekawsze zostanie wydany na nową przenośną konsolkę Nintendo czyli 3DS.

Dla osób niezaznajomionych z wymienionym sprzętem króciutkie wprowadzenie. 3DS to następca poprzedniej kieszonsolki Nintendo czyli DS'a. Najbardziej charakterystyczną cechą nowego sprzętu od Niny poza dotykowym wyświetlaczem będzie drugi oferujący grafikę z efektem trójwymiarowej głębi, fajnie nie? Co najważniejsze nie będzie trzeba nosić jakichkolwiek specjalnych okularów aby zobaczyć te efekty na ekranie konsolki. Jak nietrudno się domyśleć z tegoż właśnie bajeru będzie korzystać nowy Splinter. Niestety na chwilę obecną nie dysponujemy praktycznie żadnymi konkretnymi informacji. Nie wiadomo czy będzie to remake starszych odsłon serii, port Conviction, coś w stylu Conviction czy może jeszcze coś zupełnie nowego. Mówi się, że Ubisoft planuje wydać swoje dzieło już na wiosnę, ale mając na uwadze wiecznie przekładanie daty premiery Conviction podchodziłbym do tej informacji z (mocno) przymrużonym okiem. Garść screenów w rozszerzeniu newsa.


Źródło: ppe.pl
 
Questions & Answers
 
SC: ConvictionTheDuoGroup (Klik!)zamieściła w sieci bardzo ciekawy materiał dotyczący Splinter Cell Conviction. Stworzony przez nich trailer jest utrzymany w komiksowym stylu i przedstawia scenę przesłuchania. Jak się później okazuje przesłuchiwany jest tylko przynętą którą posłużył się Fishera aby odnaleźć swój cel. Na uwagę zasługuje bardzo ciekawe ukazanie całej sytuacji (wymowna stylistyka, ciężki klimat) oraz oryginalny pomysł. Całość rujnuje niestety głos Sama w końcowej scenie, który jest bardzo kiepsko dobrany i psuje całe wrażenie. Filmik możecie obejrzeć w rozszerzeniu newsa. Jakie są wasze opinie?

Źródło: youtube.pl
 
Odświeżona trylogia?
 
UbisoftBardzo ciekawa plotka obiegła internet. Otóż podobno Ubisoft planuje wydać odświeżoną wersję Splinter Cellowej Trylogii z PlayStation 2 prosto na PlayStation 3. Takie informacje pojawiły się na łamach francuskiego Amazonu. Znajduje się tam nawet sugerowana cena zestawu - 39,95 euro czyli około 160 złotych.

Dla przypomnienia w skład Trylogii wchodzi pierwsza część serii, czyli po prostu Splinter Cell, druga - Pandora Tomorrow oraz genialna część trzecia, Chaos Theory.

Jak zapewne wiecie ostatnio panuje moda na odnawianie starszych produkcji i wypuszczanie ich w odświeżonej wersji z oprawą podciągniętą do dzisiejszych standardów. Tak więc plotka wydaje się mieć spore szanse na nie być tylko plotką. Nie wiem jak Wy ale ja ciesze się na samą myśl o zagraniu w taką odnowioną Chaos Theory (moim skromny zdaniem to najlepsza część serii która już w dniu swojej premiery miała przecież rewelacyjną oprawę audio-wizualną). Ile w tym wszystkim prawdy? Cóż jak zwykle czas pokaże.

Źródło: ppe.pl
Strona 4 z 33 < 1 2 3 4 5 6 7 > >>
Reklama
Anti Spam
www.antyspam.pl
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 402
Najnowszy Użytkownik: oferkol
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Czana
27/08/2013 00:15
Ja zaglądam smiley Podrzuć temat..

bestia6985
26/08/2013 22:22
Żyje tu ktoś, to smutne że na tej stronie nikt nie siedzi ... smiley

Magda990
26/03/2013 15:12
Szkoda że tak tu cicho ;(

fischerowiec
16/01/2013 15:41
Ja też

Magda990
26/09/2012 15:37
Me ;D

reburn
17/09/2012 14:49
siemanko, zagląda tu ktoś czasem ?

Magda990
31/08/2012 09:27
no szkoda smiley a przy okazji to siema bo się nawet nie przywitałam smiley

Paul
30/08/2012 21:23
Eh, SCC śpi bo w sumie nikt nie ma czasu opiekować się serwisem, smutne to ale prawdziwe.

MarcedOne
19/08/2012 02:47
wieki mnie tu nie bylo a SCC dalej spi.

michal
09/08/2012 21:20
(przepraszam za składnię wypowiedzi, ale po dniu spędzonym w robocie, poprawność językowa jest ostatnią rzeczą, na której mi zależy... -_- )

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu