Splinter Cell Centre - SCC
  
Strona Główna ::  Forum ::  Artykuły ::  Linki
Wrzesień 18 2020 23:23:03 
 
Nawigacja
Strona Główna
Forum
Artykuły
FAQ
Kontakt
Galeria
Szukaj
Linki
Redakcja
Partnerzy
Wymiana/bannery
Info

Tom Clancy
Ubisoft
Cenega
Porady ogólne
Tryby wizyjne
Sam Fisher
Irving Lambert
Anna Grimsdóttír
William Redding
Michael Ironside
Mapa
Polskie Klany
Plan Wydawniczy
Relacja z UbiDays08

DeviantART
SC Books

"Sojusz zła" - recenzja
"Kolekcjoner" - recenzja
SC: Conviction

Zapowiedź
Recenzja (PC)
Movies
Galeria
Conviction na E3
SC: Double Agent

O grze
Interfejs
Recenzja (XBOX)
Recenzja (PC)
Postacie
Wymagania sprzętowe
Hacking
Fabuła
Movies
Tryb multiplayer
Achievementy
Pasek zaufania
Rodzaje zakończeń
Video solucje (PC, X360)
Video solucje (Xbox)
Galeria
Promocja

SC: Essentials

O grze
Fabuła
Movies
Cheats
Galeria

SC: Chaos Theory

O grze
Interfejs
Recenzja (PC)
Recenzja (N-gage)
Wymagania sprzętowe
Fabuła
Wyposażenie
Włamywanie się
Hacking
Versus
Movies
Cheats
Video solucje
Galeria

SC: Pandora Tomorrow

O grze
Recenzja
Wymagania sprzętowe
Wyposażenie
Fabuła
Postacie
Movies
Cheats
Poradnik
Video solucje
Galeria

Splinter Cell

O grze
Recenzja
Wymagania sprzętowe
Fabuła
Postacie
Movies
Cheats
Video solucje
Galeria
Fan Zone
Story by Yuukimo
Story by IwaN Roz. 1
Story by IwaN Roz. 2
Story by IwaN Roz. 3
Story by IwaN Roz. 4
Story by IwaN Roz. 5
Story by IwaN Roz. 6
Story by IwaN Roz. 7
Story by IwaN Epilog
Story by Molook pt. 1
Story by Molook pt. 2
Stopka
SCC Copyright © 2007-2014

Wszelkie prawa zastrzeżone.

Zakaz kopiowania materiałów bez zgody administracji.

Witamy
Czym tak właściwie jest SCC? Jest to serwis w całości poświęcony serii gier stealth Tom Clancy's Splinter Cell. Znajdziesz tutaj przeróżne opisy, recenzje, poradniki i wiele innych rzeczy związanych ze światem Splinter Cell. Zapraszamy wszystkich do rejestracji oraz do czytania i komentowania artykułów oraz newsów pojawiających się na stronie. Rejestracja umożliwia także dostęp do niewidocznych normalnie działów Download oraz SCC Addition.
 
Electronic Entertainment Expo 2014 - Konferencja Ubisoft
 
UbisoftWielkimi krokami zbliżają się kolejne targi E3 w Los Angeles (10.06 - 12.06). Dla develeperów i wydawców z branży gier jest to świetna okazja to zaprezentowania najnowszych gier. Z kolei dla graczy jest to jeden z ważniejszych dni w roku z racji tego, że często pod czas targów ujawnianie są zupełnie nowe IP.

Dla społeczności SCC jednym z ważniejszych punktów imprezy będzie oczywiście oficjalna konferencja Ubisoft. Odbędzie się ona we wtorek, 10 czerwca o północy naszego czasu. Czego możemy się spodziewać po ekipie z Montrealu? Przede wszystkim informacji o Tom Clancy's The Division oraz czwartej odsłonie FarCry. Wśród innych, prawdopodobnych tytułów wymienia się: Assassin's Creed Comet, Assassin's Creed: Unity, Hero (zupełnie nowe IP), nowego Rayman, nowego Prince od Persia, The Crew, Valiant Hearts: The Great War.

Do startu imprezy pozostało jeszcze 5 dni, pozostaje nam czekać i liczyć na to, że będzie to najlepsza odsłona targów w historii.

Źródło: ppe.pl
 
Tom Clancy nie żyje
 
Dzisiaj w szpitalu w Baltimore zmarł Tom Clancy, miał 66 lat.

Wielu z odwiedzających SCC kojarzy go głównie z serią gier sygnowanych jego nazwiskiem takich jak Splinter Cell czy Ghost Recon. Clancy to jednak przede wszystkim autor bestsellerowych książek takich jak Polowanie na Czerwony Październik czy Czas Patriotów. Tom był również znany z brania czynnego udziałów przy tworzeniu gier opartych na jego książkach. Choć jego samego już z nami nie ma to pamięć o jego dziełach pozostanie wieczna.
 
Pierwsze oceny Blacklist napawają optymizem
 
SC: BlacklistNowa odsłona Splinter Cell trafi na półki sklepowe już za kilka dni (22.08.13 dla Polski). Jak to zwykle bywa wersję recenzencką gry otrzymały największe serwis branżowe, tym samym w sieci pojawiły się pierwsze recenzje Blacklist. Wynika z nich, że Fisher nie ma się czego wstydzić, a nowa odsłona jego przygód jawi się jako naprawdę solidna pozycja.

Średnia ocen gry w serwisie Metacritic dla wersji przeznaczonej na PS3 wynosi obecnie 87% przy 8 recenzjach. Xbox 360 może pochwalić się średnią na poziomie 84% przy 28 recenzjach. Wersja dla posiadaczy PC ma w chwili obecnej zaledwie 2 recenzje dlatego nie przyporządkowano jej średniej (wymagane są co najmniej 4 recenzje).

Recenzenci chwalą przede wszystkim urozmaiconą rozgrywkę pozwalająca przechodzić poziomy na różne sposoby oraz tryb wciągający multiplayer (powraca znany i lubiany Spies vs Mercs), negatywne wypowiedzi dotyczą głównie oprawy graficznej.

Z powyższych opinii wynika, że Blacklist pod względem rozgrywki stanowi pomost pomiędzy szybkim i brutalny Conviction a bardziej wyrafinowanym i mrocznym Chaos Theory. Po szczegółowe zestawienie ocen zapraszam do rozwinięcia newsa.


Źródła: ppe.pl, metacritic.com
 
Pimp my Fisher + najnowszy trailer
 
SC: BlacklistW sieci można już znaleźć materiały z wczesnej wersji Splinter Cell: Blacklist. Jeden z nich prezentuje opcję customizacji wyglądu i sprzętu Fishera.

Pod tym względem Blacklist będzie zdecydowanie najbardziej rozbudowaną odsłoną Splinter Cell, zmienić możemy praktycznie każdy element noszony przez głównego bohatera. Do naszej dyspozycji zostaną oddane trzy sloty a więc każdy gracz będzie mógł stworzyć kilka wersji Fishera odpowiednich do konkretnych misji czy stylu gry. W rozwinięciu newsa możecie obejrzeć video prezentujące te mechanizmy w akcji a także najnowszy trailer gry, enjoy.


Źródło: youtube.pl
 
20 minut prosto z trybu multiplayer
 
SC: BlacklistDo premiery SC: Blacklist zostały raptem dwa tygodnie. Nic więc dziwnego, że w sieci można trafić na dość pokaźny materiał z trybu sieciowego nowego Splintera.

Materiał obejmuje jedną rundę pojedynku Spies vs Mercs (2 vs 2). Celem gry jest przejęcie i utrzymanie punktów. Pierwsza drużyna która zdobędzie trzy punkty wygrywa. Tradycyjnie dla serii gracz kontrolujący szpiega obserwuje akcję z perspektywy trzeciej osoby z kolei operator najemnika korzysta z perspektywy pierwszej osoby.

Cieszy fakt, że wspomniany tryb nadal jest bardzo klimatyczny i daje spore pole do manewru (szczególnie dla szpiegów). Materiał możecie obejrzeć w rozwinięciu newsa.
 
Next-genowy Splinter Cell w planach
 
UbisoftDo premiery Blacklist zostały raptem 3 miesiące jednak już teraz wiemy, że Ubisoft zamierza stworzyć kolejną odsłonę przygód Sama Fishera. Platformą docelową dla tej produkcji miałyby być konsole nowej generacji (PS4, XboxONE).

Taką informację podał Scott Lee (dyrektor artystyczny SC: Blacklist) w wywiadzie dla serwisu Arabic Gamers. Lee podkreśla w nim rolę serii Splinter Cell dla Ubisoftu. Możemy więc być pewni wsparcia francuskiej firmy. Niestety Lee nie zdradził jakichkolwiek szczegółów odnośnie next-genowej kontynuacji serii. Zbliżające się targi E3 mogą być miejscem gdzie padną bardziej szczegółowe informację odnośnie przyszłości Fishera. Pozostaje nam czekać.

Źródło: arabicgamers.com
 
Blacklist również na WiiU
 
SC: BlacklistChoć WiiU nie jest w Polsce szczególnie popularną konsolą to na pewno są w naszym kraju jej dumni posiadacze a do tego fani serii Splinter Cell. Z pewnością ucieszy ich fakt, że Ubisoft dodał do swojej listy wydawniczej nową konsolę Nintendo.

Czy więc wyróżni się SC: Blacklist w wersji na wspominany wyżej sprzęt? Przede wszystkim ma on w znacznym stopniu korzystać z unikatowych funkcji gamepada konsoli. W praktyce na pewno przełoży się to na obsługę mini-gier za pomocą ekranu dotykowe oraz bardziej intuicyjną obsługę gadżetów jakimi będzie dysponował Fishera. Gra zadebiutuje na rynku 22 sierpnia tego roku.


Źródło: ppe.pl
 
Nowy gameplay - infiltracja opuszczonego młynu
 
SC: BlacklistWczoraj serwis IGN opublikował na swoim youtubowym kanale nowy materiał dotyczący Splinter Cell: Blacklist. Należy on do serii znanej jako Developer Tour, w ramach której twórcy danej gry sami o niej opowiadają posiłkując się przy tym wybrany fragmentem rozgrywki. W przypadku przygód Sama Fishera padło na lokację znaną jako "Opuszczony Młyn" ("Abandoned Mill").

Gameplay skupia się na prezentacji trzech różnych podejść do mechaniki nowego Splinter Cella. Mowa tu o grze jako Duch (pozostajemy niewidoczni dla wroga, nie zabijamy ewentualnie ogłuszamy przeciwników), Pantera (pozostajemy niewidoczni ale zabijamy naszych przeciwników z ukrycia) oraz Szturmowiec (otwarta wymiana ognia, siłowe podejście). Ponadto możemy zobaczyć w akcji kilka użytecznych gadżetów takich jak np: Tri-Rotor (niewielki, zdalnie sterowany dron) czy granaty z gazem usypiającym. Video do obejrzenia w rozszerzeniu newsa, enjoy ;)

Źródło: YouTube.pl
 
Zawartość edycji kolekcjonerskiej Blacklist
 
SC: BlacklistUjawniono pierwsze detale dotycząc specjalnego wydania Splinter Cell: Blacklist. Warto zaznaczyć, że nowa odsłona przygód Sama Fishera będzie mogła pochwalić się dwiema edycjami kolekcjonerskimi: The 5th Freedom oraz Ultimatum.

Po szczegóły zapraszam do rozwinięcia newsa.
 
Nowa data premiery + materiały video
 
SC: BlacklistJak zapewne pamiętacie Fisher pierwotnie miał przekraść się na półki sklepowe w kwietniu tego roku. Niestety jak to często bywa nie obyło się bez obsuwy. Dlatego też w nowego Splintera zagramy dopiero 20 sierpnia, premiera w naszym kraju obędzie się trzy dni później. Informacja ta dotyczy zarówno posiadaczy konsol jak i PC-tów.

W sieci krąży sporo ciekawych materiałów video dotyczących nowych przygód Sama Fishera, w tym nowy trailer. Najciekawsze z nich znajdziecie w rozwinięciu newsa, enjoy ;)
 
Tom Hardy = Sam Fisher?
 
SC: The MovieCzas na kolejną porcję plotek odnośnie ekranizacji Splinter Cell.

Według informacji z serwisu Variety.com Ubisoft nawiązał współpracę z Tomem Hardy'm, znanym między innymi z ról Eames'a w Incepcji czy Bane'a w Mroczny Rycerz Powstaje. Podobno projekt jest jeszcze w bardzo wczesnej fazie rozwoju. Na tyle wczesnej, że nie powiązano go z żadną wytwórnią filmową. Za scenariusz filmu ma odpowiadać Eric Singer (m.in. skrypt do The International z 2009 roku).
Kluczowe pytanie nasuwa się samo, czy Hardy sprawdziłby się w roli Sama Fishera? Jakie jest wasze zadnie w tej kwestii?


Źródła:
gambler.pl
neoseeker.com
variety.cpm
Strona 1 z 33 1 2 3 4 > >>
Reklama
Anti Spam
www.antyspam.pl
Logowanie
Nazwa Użytkownika

HasłoNie jesteś jeszcze naszym Użytkownikiem?
Kilknij TUTAJ żeby się zarejestrować.

Zapomniane hasło?
Wyślemy nowe, kliknij TUTAJ.
Online
Gości Online: 1
Brak Użytkowników Online

Zarejestrowanch Uzytkowników: 372
Nieaktywowany Użytkownik: 402
Najnowszy Użytkownik: oferkol
Shoutbox
Tylko zalogowani mogą dodawać posty w shoutboksie.

Czana
27/08/2013 00:15
Ja zaglądam smiley Podrzuć temat..

bestia6985
26/08/2013 22:22
Żyje tu ktoś, to smutne że na tej stronie nikt nie siedzi ... smiley

Magda990
26/03/2013 15:12
Szkoda że tak tu cicho ;(

fischerowiec
16/01/2013 15:41
Ja też

Magda990
26/09/2012 15:37
Me ;D

reburn
17/09/2012 14:49
siemanko, zagląda tu ktoś czasem ?

Magda990
31/08/2012 09:27
no szkoda smiley a przy okazji to siema bo się nawet nie przywitałam smiley

Paul
30/08/2012 21:23
Eh, SCC śpi bo w sumie nikt nie ma czasu opiekować się serwisem, smutne to ale prawdziwe.

MarcedOne
19/08/2012 02:47
wieki mnie tu nie bylo a SCC dalej spi.

michal
09/08/2012 21:20
(przepraszam za składnię wypowiedzi, ale po dniu spędzonym w robocie, poprawność językowa jest ostatnią rzeczą, na której mi zależy... -_- )

Archiwum

Załóż : Własne Darmowe Forum | Własną Stronę Internetową | Zgłoś nadużycie | fashiontrends.icu | frmode.eu